Ana içeriğe atla

5 En iyi Tez Hazırlama Merkezi

5 En iyi Tez Hazırlama Merkezi hakkında size bilgi vermek için bu makaleyi yazmaya karar verdik. Tez yazım merkezleri içinde yaptığımız sınıflandırmaya göre sizin için öne çıkanları belirleyip yararlanmanız için listeledik.
En İyi Tez Hazırlama Merkezleri
Tez Hazırlama Merkezleri


Tez yazdırmak isteyen lisans ve yüksek lisans öğrencileri için önemli olduğunu düşündüğümüz tez yazım merkezleri internetteki bilgilere göre yapılmıştır.

En iyi tez yazdırma siteleri


Birçok siteyi inceleyerek sizin için güvenebileceğiniz, destek alabileceğiniz yerleri inceledik. İncelerken, dikkate aldığımız kriterler, iletişim bilgilerini verme, sitelerin açılış zamanı ve internette haklarında olumlu yazılar oldu. Bu yüzden tez siteleri içinde aşağıdaki örnekleri sizinle paylaşıyoruz.

En iyi tez hazırlama merkezleri

1. Odevtezproje.com 

20 yıldan beri ödev, proje, tez hazırlama desteği veren site tüm aşamaşarda tez hazırlayan öğrencilere katkı vermektedir. Tez konusu belirleme, tez yazım, tez düzenlemesi, intihal işlerinizde çözüm bulma konularında da destek vermektedir.

Verdiği Hizmetler
 • Tez Hazırlama
 • Tez yazımı
 • Tez düzenlemesi
 • Ödev, Proje desteği
Lisans ve yüksek lisans seviyesinde uzman olan ekip ile ilgili aleyhte en ufak bir şikayete rastlanılmamıştır. 

2. Tezdanismani.net

Siteyi incelediğinizde tez yazım desteği yanında ücretsiz birçok bilgiye, kaynağa ulaşabildiğinizi görebilirsiniz. Yüzlerce dosya, pdf, Word kaynak ile tez konusundan başlayıp, tez düzenlemesine, intihali nasıl düşüreceğinize kadar birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Site tam anlamıyla bilgi deposudur. 

Verdiği hizmetler
 • Tez yazım desteği
 • Tez hazırlama desteği
 • İntihal düşürme
 • İntihal raporu alma
 • Düzenleme talepleri
Siteden yararlanarak tek başınıza tezinizi yazabilir, her bir aşamasında geniş kaynak bulabilirsiniz.

3. Yoktezmerkezi.com

Site tez yazım hizmeti verme yanında birçok bölüm için ücretsiz konu bulma desteği vermektedir. Öğrenim gördüğünüz alan ile ilgili birçok konuya erişebilirsiniz.

Verdiği hizmetler
 • Tezin yazılması desteği
 • Ödev hazırlanması sürecinde yardım
 • Proje hazırlanışında yardım

4. Universiteodev.com

Üniversite öğrencilerine ağırlıklı olarak ödev yapan site aynı zamanda tez desteği de vermektedir. Ödev olarak, işletme, ekonomi, finans, muhasebe, denetim, endüstri mühendisliği, makine, elektrik elektronik mühendisliği gibi birçok bölümdeki öğrencilere hizmet sunar. Sadece ödev değil aynı zamanda proje ve tez hazırlanması ile ilgili de hizmet vermektedir.

5. Universitetezhazirlama.com

A dan Z ye tez yazımı konusunda destek veren site oldukça deneyimli bir ekip tarafından yönetilmektedir. Birçok öğrenci referans vererek memnun kaldığını sosyal medyada paylaşmaktadır. Tez konusu bulma, literatür taraması yapma, yazılmış tezin tez yazım kılavuzuna göre düzenlenmesi ve intihal kontrolü işlerini yapmaktadırlar. 
Bunlara ilaveten yüksek lisans tezleri için anket hazırlama ve spss analizlerinin yapılmasında destek veriyorlar.


Bu sitelere de göz atabilirsiniz.

 İstatistikodev.com

Site daha çok istatistik tez hazırlamada ve tezlerin istatistik analizi kısmında destek vermektedir. İstatistik analizi, stata, SPSS ve diğer analiz programlarından yaptırmak isteyen öğrencilere kısa süre içinde akademik destek vermektedirler.

izmirodevtezproje.com

Sadece İzmir'deki üniversite öğrencilerine değil, aynı zamanda Kıbrıs ve tüm Türkiye'deki öğrencilere hitap etmektedir. Deneyimli ekip tarafından hazırlanan çalışmalar neticesinde yüksek memnuniyet ile sonuçlanmaktadır.

Odevprojeyapilir.com

Üniversite öğrencileri için proje hazırlama konusunda destek veren bir sitedir. Tüm üniversite öğrencilerine ve bütün alanlarda destek vermektedir. Sitenin uzmanlık alanı tezsiz yüksek lisans projesi hazırlamadır. Çok kısa süre içinde tezsiz proje hazırlama desteği vermektedir. Proje konusu bulma, proje yazımı ve intihal düşürme hizmeti vermektedir. 

En iyi tez yazım merkezi hangisi diye sorarsanız yukarıda verdiğimiz siteleri incelemenizi öneririz. Hangi alanda tez yazdırmak istiyorsanız bu konuda yetkili kişi ile konuşurken bunu öğrenmeniz gerekir. Bazıları birçok bölüm için destek verirken, bazı merkezler de sadece belirli alanda destek vermektedir. İstatistikodev sitesinin yalnızca istatistik analiz, spss ve stata analizi yapması gibi. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tez yazdırma fiyatları ne kadar? En uygun ücretlerle yazan merkezler hangileri?

Bu yazıda size kısaca tez yazdırma fiyatları hakkında vermek istiyorum. Öğrenciler tez yazdırmaya karar vermeden önce işin mali boyutu ile ilgilenmekte haklı olarak. Bu yüzden arama yaparken en uygun fiyatlar ile hangi merkezlerden alabilecekleri konusunda bilgi vermek istiyorum
Tez yazdırma fiyatları ne kadar  
Birçok web sitesini inceledim. Özellikle, ödev proje tez yazan sitelere göz attım. Bazıları fiyatlarını telefon ya da mail ile vermeyi tercih ederken bazıları da örneğin universitetezhazirlama.com sitesi sayfasında açıkça sayfa fiyatlarını vermiş. Bu bilgiler her ne kadar sayfa bazlı olsa da yine de toplam kaç sayfa olacak diye sormaktalar.

Tez yazım fiyatlarını üniversite tez hazırlama sitesinden kontrol ettiğim kadarı ile ücretler sayfa başına 15 ile 50 arasında değişiklik göstermektedir. Ön lisans tezi için sayfasını 15 liraya yazarlarken, İngilizce masteri MBA tezlerini de sayfası 50 liraya yazdıklarını söylemektedirler.

Bunun yanında tezdanismani.net sayfasına göz attım.…

Ücretli ödev yaptırma

Ücretli ödev yaptırma siteleri içinde en iyisi odevprojeyapilir.com u size tanıtmak istiyorum. Özellikle lisans ve yüksek lisans öğrencileri ödevlerini parayla yaptırmak istemektedir. Genelde hastalık, sağlık sorunları, zaman bulamama, evlilik ve ailevi sorunlardan dolayı öğrenciler ödev yaptırmayı tercih etmektedir.

Ücretli ödev yaptırma En fazla gelen ödev hazırlatma taleplerini inceleyecek olursak, matlab, işletme, finans, iktisat, spss, istatistik ödevleridir. Bunun yanında diğer bölümlerden de talep almaktayız. Parayla ödev yaptırmak için ödev yapan sitelere dikkat etmeniz gerekir. 
Ücret karşılığı ödev yapılır
Buna benzer ekiplerin daha önce yaptığı ödev referanslarına bakmanızda fayda var. Bir de referans sayfaları varsa onları da incelemekte yarar olacaktır. 
Ödev yaptırma için bizi arayın Mühendislik ödev yaptırmayı isteyen öğrencilere yardımcı olmaktayız. Ücretli ödev yapma siteleri içinde bizi tercih edebilirsiniz. Garantili ödev yaptırmak isteyenler burada buluşuyor. Mima…